MÖBLER / Bord / Salongsbord 10884355
nr 1088 4355
Salongsbord
Nyrokoko, längd: 120 cm, djup: 75 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 februari 2017
kl 20:37:26
4/2 17:57:22